fb linkedin Newsletter

Orange pęcznieje dzięki taniej telefonii Nju Mobile

Wprowadzenie taniej oferty Nju Mobile było strzałem w dziesiątkę. Jak wynika z danych finansowych, dzięki nowej ofercie komórkowa sieć Orange szybko zdobywa nowych użytkowników.

Jak już informowaliśmy, w trzecim kwartale 2013 roku baza użytkowników komórkowej sieci Orange Polska przekroczyła 15 mln, zdobywając 179 tys. nowych użytkowników, z czego 82 tys. to klienci abonentowi, a 97 tys. to użytkownicy pre-paid.

Pomarańczowy operator nie ukrywa, że duży wzrost nowych użytkowników to efekt nowej marki telefonii komórkowej, z której korzysta już 2013 tys. użytkowników, z czego 123 tys. przybyło w samym trzecim kwartale

To pierwszy dobry wynik, lepszy, niż oczekiwaliśmy. W dużej mierze było to możliwe dzięki dużej liczbie klientów, którzy wybrali ofertę nju mobile - komentuje cytowany przez Gazetę Prawną Bruno Duthoit, prezes zarządu Telekomunikacji Polskiej

Także analitycy rynku podkreślają, że spory wzrost liczby użytkowników sieci Orange jest spowodowany ofertą Nju Mobile. Dodatkowo - jak twierdzą - oferta jest zbyt trudna do skopiowania przez konkurentów. Dzięki nowej ofercie Orange radzi sobie najlepiej z tzw. wielkiej trójki w obszarze przenoszenia numerów.

Przypomnijmy, że oferta Nju Mobile na rynku zadebiutowała pod koniec kwietnia 2013 roku. W jej ramach użytkownicy za nielimitowane rozmowy do wszystkich sieci zapłacą nie więcej niż 29 zł miesięcznie, za nielimitowane SMS-y do wszystkich sieci nie więcej niż 9 zł oraz nie więcej niż 19 zł za dostęp do internetu.

(za Media2.pl)

Powrót do listy

Partnerzy

Polskie Stowarzyszenie Marketingu SMB
© 2020 by Polskie Stowarzyszenie Marketingu SMB. Realizacja 3W Serwisy Informacyjne