fb linkedin Newsletter

Laurens Coster nominowana do Kreatury

Obradujące w dniach 5-6 listopada br. jury ogólnopolskiego konkursu reklamy "Kreatura" wybrało 28 najlepszych spośród 115 zgłoszonych prac. Wśród kreacji nominowanych przez ekspertów branży reklamowej, w kategorii materiały promocyjne, znalazła się przygotowana przez agencję Laurens Coster kampania e-mailingowa dla Orange.

Nominacja do Kreatury to dla nas ogromne wyróżnienie, które cieszy tym bardziej, że projekt, który zgłosiliśmy jest kwintesencją naszych działań. -mówi Jan Biłyk, Prezes Laurens Coster. Kreacja dla Orange, która została wdrożona przez operatora w ubiegłym roku, to pierwszy w Polsce projekt sprzedażowy wykorzystujący personalizację video. Dzięki wykorzystaniu tej formy przekazu osiągnęliśmy nie tylko zaskoczenie wśród odbiorców, ale co ważniejsze także ponadstandardowe wskaźniki odpowiedzi i konwersji. – dodaje Biłyk.

Ogólnopolski konkurs Kreatura organizowany jest od 1995 roku. Tegoroczna gala rozdania nagród odbędzie się 27 listopada br. w Teatrze & Clubie Capitol w Warszawie.Organizatorem konkursu jest VFP Communications, wydawca MMP (wcześniej „Media & Marketing Polska”). VFP jest również odpowiedzialne za organizację konkursu Golden Arrow.

 

Powrót do listy

Partnerzy

Polskie Stowarzyszenie Marketingu SMB
© 2020 by Polskie Stowarzyszenie Marketingu SMB. Realizacja 3W Serwisy Informacyjne