fb linkedin Newsletter

E-Mail & SMS marketing w okresie Świąt!

E-Mail & SMS marketing w okresie Świąt!

Do świąt zostało kilka tygodni, ale już teraz warto zadbać, aby ten najgorętszy okres w roku w pełni wykorzystać. Jeszcze jest czas na przygotowanie odpowiedniej strategii komunikacji i zdobycie nie tylko wartościowych leadów, ale zwiększenie sprzedaży w okresie świątecznym.

Już po raz kolejny platforma REDLINK chce pomóc marketerom w tym gorącym okresie i podzielić się z nimi wiedzą w zakresie skutecznej świątecznej komunikacji z użytkownikami. Cykl darmowych szkoleń online organizowany przez REDLINK to wydarzenie wspierane przez Polskie Stowarzyszenie Marketingu SMB, które odbywać się będzie na przestrzeni listopada.

Każde spotkanie w ramach tego maratonu wiedzy poświęcone zostanie innemu zagadnieniu:

03.11 – Marketing Automation

09.11 – E-mail Marketing

16.11 – SMS Marketing

Christmas Webinar Marathon dzięki wysokiej zawartości merytorycznej przyciągnął w zeszłym roku setki marketerów, właścicieli sklepów i wszystkich innych chcących zadbać o swoje kampanie w tym gorącym okresie. W tym roku REDLINK z odświeżonymi materiałami chce pokazać jak prostymi do wprowadzenia sposobami można zadbać o właściwą konwersję w tym okresie.

Badania, statystyki i liczne case study to okazja do zebrania dużej wiedzy merytorycznej od specjalistów z REDLINK. Forma szkolenia internetowego sprawia, że niezależnie od miejsca każdy może wziąć w nim udział i zapytać o nurtujące go kwestie w zakresie komunikacji z użytkownikami.

REJESTRACJA >>>

Powrót do listy

Partnerzy

Polskie Stowarzyszenie Marketingu SMB
© 2020 by Polskie Stowarzyszenie Marketingu SMB. Realizacja 3W Serwisy Informacyjne