Aktualności

2017-11-05
Wydział Psychologii na Forum Marketingu Zintegrowanego 2017

Wydział Psychologii Uniwersytetu Warszawskiego objął patronatem Forum Marketingu Zintegrowanego. Drugiego dnia konferencji dziekan Wydziału – dr hab. Dominika Maison, prof. UW, opowiedziała o roli procesów nieświadomych w zachowaniach konsumentów.

Wydział Psychologii UW to połączenie tradycji z nowoczesnością - ośrodek badawczy z ponad 100-letnią historią, w którym realizowane są projekty we współpracy z innymi ośrodkami z kraju i całego świata. Więcej informacji na stronie http://www.psychologia.pl

Wydział Psychologii UW to także prestiżowy ośrodek dydaktyczny i naukowy oferujący studia w dziedzinie psychologii - oprócz studiów pierwszego i drugiego stopnia oraz studiów doktoranckich ważne miejsce zajmują studia podyplomowe, które z założenia wpisują się w ideę kształcenia przez całe życie (lifelong learning).

W ofercie m.in. kierunki „Nowy konsument – psychologiczne aspekty społecznej odpowiedzialności biznesu (CSR)”, w nowatorski sposób przedstawiający spojrzenie na CSR od strony konsumenta, Psychologia pozytywna w praktyce: trener umiejętności psychospołecznych dla tych osób, które pracują z ludźmi i pragną wspierać ich dążenia do optymalnego wykorzystania własnego potencjału oraz przyczyniać się do zwiększenia jakości życia, oraz Psychologia Zarządzania Personelem przekazująca wiedzę pozwalającą lepiej zrozumieć funkcjonowanie ludzi, pomóc w rozwiązywaniu problemów w pracy, znaleźć odpowiednich pracowników i zarządzać nimi skutecznie czyli tak, aby czuli się zadowoleni, a firma osiągała sukcesy.

 

Więcej informacji na stronie http://www.podyplomowe.psychologia.pl/

Plik do pobrania

Przeczytaj także

Nasi partnerzy

  • PIAP
  • Publicity
  • ecth logo