Aktualności

2018-10-03
UNIQUE ONE przygotowała loterię dla marki NESCAFÉ

UNIQUE ONE przygotowała loterię dla marki NESCAFÉ

Pod hasłem „Zgarnij nagrody z automatów NESCAFÉ” rozpoczęła się loteria promocyjna instant-win przygotowana przez agencję UNIQUE ONE dla marki NESCAFÉ (Nestlé Polska S.A.).

Przyjmowanie zgłoszeń do loterii rozpoczęło się 1.10.2018 i potrwa do 30.11.2018 roku. Loterią objęte są produkty wydawane w kubku, który zawiera informację o loterii oraz posiada nadrukowany unikalny kod alfanumeryczny na zewnętrznej ściance bocznej. Produkty te można kupić w maszynach (automatach) vendingowych NESCAFÉ, posiadających naklejkę z informacją o obsłudze przez Autoryzowanego Operatora Vendingowego Nestlé Professional.

Aby wziąć udział w loterii należy jednorazowo kupić dowolny produkt promocyjny w maszynie vendingowej marki NESCAFÉ i zachować oryginalne opakowanie (kubek z kodem), a następnie dokonać prawidłowego zgłoszenia na www.nagrodyzautomatow.pl.

Ponieważ loteria ma charakter instant-win, zgłaszający od razu dowiaduje się, czy wygrał bilet do kina (1000 sztuk). Do wygrania są również nagrody tygodniowe:: głośniki JBL (18 sztuk), iPhone (9 sztuk), słuchawki JBL (18 sztuk). Na zakończenie loterii, ze wszystkich oddanych zgłoszeń zostanie wylosowana Nagroda Główna - samochód Toyota Aygo. Regulamin loterii jest dostępny na stronie www.nagrodyzautomatow.pl oraz www.uniqueone.pl.

Loteria skierowana jest do osób, które ukończyły 18 lat.

Agencja UNIQUE ONE jest odpowiedzialna za opracowanie kreatywne, obsługę loterii (przyjmowanie zgłoszeń, obsługę prawną) i jej organizację (weryfikacja zgłoszeń, wysyłka nagród), a także za zaprojektowanie i oprogramowanie strony www oraz materiałów POS.

 

Plik do pobrania

Przeczytaj także

Nasi partnerzy

  • PIAP
  • Publicity
  • ecth logo