Aktualności

2018-10-08
UNIQUE ONE dla marki FRoSTA

Agencja UNIQUE ONE wygrała przetarg na przygotowanie ogólnopolskiej loterii dla marki FRoSTA.

Okres przyjmowania zgłoszeń do loterii FRoSTY potrwa od 1 października do 16 grudnia 2018 roku. Aby wziąć udział w loterii należy kupić jednorazowo Złote paluszki rybne oraz inne dowolne produkty FRoSTY za łączną kwotę min. 15 zł i zachować paragon. Wewnątrz każdego opakowania Złotych paluszków rybnych, z nadrukowaną informacją o loterii, znajduje się specjalny kod, który należy wpisać w formularzu zgłoszeniowym wraz z kodem EAN z innego dowolnego produktu FRoSTY, na stronie www.zlotaloteriafrosty.pl

Do rozlosowania są nagrody o łącznej wartości ponad 200 tysięcy złotych. Każde zgłoszenie to szansa na natychmiastowe wygrane pieniężne: 1000 x 100 zł, 100 x 200 zł oraz 10 x 500 zł. Na zakończenie loterii, na sześciu szczęśliwców czekają nagrody główne – sztabki złota.

Agencja UNIQUE ONE jest odpowiedzialna za opracowanie i obsługę akcji (przyjmowanie zgłoszeń, obsługę prawną) i jej organizację (weryfikacja zgłoszeń, wysyłka nagród), jak również za kreację. Loteria będzie komunikowana na opakowaniach produktów, a także wspierana kampanią promocyjną w social media, serwisach internetowych oraz działaniami w punktach sprzedaży i kampanią PR. Za zakup mediów odpowiada Zenithoptimedia.

 

 

Plik do pobrania

Przeczytaj także

Nasi partnerzy

  • PIAP
  • Publicity
  • ecth logo