Aktualności

2019-11-27
Grupa UNIQUE ruszyła z akcją influencerską dla marki Canon

Grupa Unique, w skład której wchodzi agencja UNIQUE ONE i UNIQUE Digital, wygrała przetarg i odpowiada za organizację, realizację, a także zaplanowanie i zakup mediów do komunikacji akcji marki Canon (Canon Polska).

W działaniach komunikacyjnych marki Canon zaangażowanych zostało dwóch influencerów, którzy na co dzień zajmują się fotografią. Jest to #Magdalena Mizera oraz #Fotobłysk.

Kampania odbywa się pod adresem www.promocjecanon.pl i składa się z dwóch etapów. Pierwszy etap wystartował 23 listopada i polega na głosowaniu na propozycje tzw. challenge, które będą realizowane przez zaangażowanych do akcji influencerów. Do ich realizacji wykorzystany jest najnowszy system Canon EOS R.

Drugi etap, który wystartuje na początku grudnia dotyczy głosowania na realizacje wybranych wcześniej challenge’y. Głosowanie fanów wyłoni zwycięskiego influencera. Followersi mogą oddawać swoje głosy, a także skomentować każdą realizację.

Dla najbardziej aktywnych fanów przewidziane są nagrody – spotkanie z wybranym influencerem i wspólna praca na systemie Canon EOS R.

Agencja UNIQUE ONE jest odpowiedzialna za obsługę promocji, kreację 

i opracowane leanding page strony (www.promocjecanon.pl) oraz projekt komunikacji digital.

Promocję wspiera kampania digital. Za planowanie i zakup mediów odpowiada agencja Unique Digital.

Informacje o agencji:

UNIQUE ONE Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie jest agencją marketingu zintegrowanego i działa na rynku od 20 lat, agencja jest członkiem Polskiego Stowarzyszenia Marketingu SMB. W ramach grupy UNIQUE działa: Agencja marketingu zintegrowanego UNIQUE ONE, a także agencja interaktywna UNIQUE DIGITAL. Aktualnie Agencja UNIQUE ONE pracuje m.in. dla takich firm jak: PKN ORLEN, VISA, Nestlé Polska, Imperial Tobacco, FFiL Śnieżka, Velux, Canon, BIC, Play, PGNiG, Makro Cash&Carry. UNIQUE ONE była organizatorem Narodowej Loterii Paragonowej na zlecenie Ministerstwa Finansów.

www.uniqueone.pl

Dołącz do nas:

https://www.linkedin.com/company/unique-one-sp-z-o-o-

https://www.facebook.com/Unique-One-1602794413308793/

Więcej informacji:

Gabriela Hankus-Matuszek

E-mail. gabriela.hankus@uniqueone.pl

            gabriela@gabarbar.com.pl

tel.: +48 600 817 361

Plik do pobrania

Przeczytaj także

Nasi partnerzy

  • PIAP
  • Publicity
  • ecth logo